Flyselskaper Flyplass Aviation Breaking European News Breaking International News Breaking Travel News Forretningsreise Blog porsjoner Gjenoppbygging Ansvarlig Turisme Transport Travel Wire News Populært akkurat nå

Den globale etterspørselen etter flyreiser stiger moderat i september

Globale flyreiser tar seg moderat tilbake i september.
Willie Walsh, generaldirektør for IATA. 
Written by Harry Johnson

Den nylige amerikanske policyendringen for å gjenåpne reiser fra 33 markeder for fullt vaksinerte utlendinger fra 8. november er en velkommen, om lenge etterlengtet, utvikling. Sammen med nylige gjenåpninger i andre nøkkelmarkeder som Australia, Argentina, Thailand og Singapore bør dette gi et løft til den storstilte gjenopprettingen av friheten til å reise.

Utskriftsvennlig, PDF og e-post
  • Den totale etterspørselen etter flyreiser i september 2021 (målt i passasjerkilometer med inntekter eller RPK) var ned 53.4 % sammenlignet med september 2019. Dette markerte en oppgang fra august, da etterspørselen var 56.0 % under nivåene i august 2019.
  • Innenlandske markeder falt 24.3 % sammenlignet med september 2019, en betydelig forbedring fra august 2021, da trafikken var ned 32.6 % sammenlignet med to år siden. Alle markeder viste bedring med unntak av Japan og Russland, selv om sistnevnte forble i solid vekstområde sammenlignet med 2019. 
  • Internasjonal passasjeretterspørsel i september var 69.2 % under september 2019, brøkdel dårligere enn nedgangen på 68.7 % registrert i august. 

De International Air Transport Association (IATA) annonserte en moderat tilbakegang i flyreiser i september 2021 sammenlignet med resultatene i august. Dette ble drevet av bedring i innenlandske markeder, spesielt Kina, hvor noen reisebegrensninger ble opphevet etter COVID-19-utbruddene i august. Den internasjonale etterspørselen falt i mellomtiden litt sammenlignet med forrige måned. 

Fordi sammenligninger mellom månedlige resultater for 2021 og 2020 er forvrengt av den ekstraordinære effekten av COVID-19, med mindre annet er angitt, er alle sammenligninger fra september 2019, som fulgte et normalt etterspørselsmønster.

  • Den totale etterspørselen etter flyreiser i september 2021 (målt i passasjerkilometer med inntekter eller RPK) var ned 53.4 % sammenlignet med september 2019. Dette markerte en oppgang fra august, da etterspørselen var 56.0 % under nivåene i august 2019.  
  • Innenlandske markeder falt 24.3 % sammenlignet med september 2019, en betydelig forbedring fra august 2021, da trafikken var ned 32.6 % sammenlignet med to år siden. Alle markeder viste bedring med unntak av Japan og Russland, selv om sistnevnte forble i solid vekstområde sammenlignet med 2019.
  • Internasjonal passasjeretterspørsel i september var 69.2 % under september 2019, brøkdel dårligere enn nedgangen på 68.7 % registrert i august. 

"Septembers ytelse er en positiv utvikling, men oppgangen i internasjonal trafikk forblir stoppet på grunn av vedvarende grensestenginger og karantenemandater. Den nylige amerikanske policyendringen for å gjenåpne reiser fra 33 markeder for fullt vaksinerte utlendinger fra 8. november er en velkommen, om lenge etterlengtet, utvikling. Sammen med nylige gjenåpninger i andre nøkkelmarkeder som Australia, Argentina, Thailand og Singapore, bør dette gi et løft til den storstilte gjenopprettingen av friheten til å reise," sa Willie Walsh, IATAs generaldirektør

Internasjonale passasjermarkeder

  • Europeiske transportører ' Internasjonal trafikk i september falt 56.9 % sammenlignet med september 2019, ned 1 prosentpoeng sammenlignet med 55.9 % nedgang i august sammenlignet med samme måned i 2019. Kapasiteten falt 46.3 % og kabinfaktoren falt 17.2 prosentpoeng til 69.6 %.
  • Asia-Pacific flyselskaper så deres internasjonale trafikk i september falle 93.2 % sammenlignet med september 2019, praktisk talt uendret fra fallet på 93.4 % registrert i august 2021 versus august 2019, da regionen fortsetter å ha de strengeste grensekontrolltiltakene. Kapasiteten falt 85.2 % og kabinfaktoren falt 42.3 prosentpoeng til 36.2 %, lett den laveste blant regionene.
  • Midtøsten flyselskaper hadde et etterspørselsfall på 67.1 % i september sammenlignet med september 2019, noe forbedret i forhold til nedgangen på 68.9 % i august, sammenlignet med samme måned i 2019. Kapasiteten falt med 52.6 %, og kabinfaktoren falt 23.1 prosentpoeng til 52.2 %. 
  • Nordamerikanske transportører opplevde et trafikkfall på 61.0 % i september sammenlignet med 2019-perioden, noe forbedret fra nedgangen på 59.3 % i august sammenlignet med august 2019. Kapasiteten falt 47.6 %, og kabinfaktoren falt 21.3 prosentpoeng til 61.9 %.
  • Latinamerikanske flyselskaper så et 61.3 % fall i septembertrafikken, sammenlignet med samme måned i 2019, en oppgang i forhold til nedgangen på 62.6 % i august sammenlignet med august 2019. Septemberkapasiteten falt 55.6 % og lastfaktoren falt 10.7 prosentpoeng til 72.0 %, som var høyeste kabinfaktor blant regionene for 12. måned på rad. 
  • Afrikanske flyselskaper trafikken falt 62.2 % i september sammenlignet med for to år siden, nesten 4 prosentpoeng verre enn nedgangen på 58.5 % i august sammenlignet med august 2019. Kapasiteten i september var ned 49.3 % og kabinfaktoren falt 18.4 prosentpoeng til 53.7 %.

Innenlandske passasjermarkeder

september 2021 (% endring vs. samme måned i 2019)VerdensandelerRPKASKPLF (% -pt)PLF (nivå)
Innenriks54.2%-24.3%-14.7%-9.3%73.0%
Australia0.7%-80.3%-71.2%-26.2%56.2%
Brasil1.6%-17.3%-16.8%-0.5%81.2%
Kina PR19.9%-26.2%-10.5%-14.6%68.9%
India2.1%-41.3%-30.5%-13.4%72.4%
Japan1.4%-65.5%-34.5%-36.7%40.9%
Russisk Fed.3.4%29.3%33.3%-2.6%83.1%
US16.6%-12.8%-5.5%-6.5%76.1%
  • Brasils innenlandsmarkedet opprettholdt sin gradvise bedring midt i positiv vaksinasjonsfremgang. Trafikken gikk ned 17.3 % sammenlignet med september 2019 – forbedret fra et fall på 20.7 % i august. 
  • Japans Innenrikstrafikken i september gikk ned med 65.5 %, forverret fra en nedgang på 59.2 % i august mot august 2019, på grunn av virkningen av restriksjoner.

Bunnlinjen

"Hver gjenåpningskunngjøring ser ut til å ha lignende, men forskjellige regler. Vi kan ikke la utvinningen gå fast i komplikasjoner. De ICAO Høynivåkonferansen om COVID-19 ble enige om at harmonisering bør prioriteres. G20 erklærte en forpliktelse til å iverksette tiltak for å støtte en bedring med sømløs reise, bærekraft og digitalisering. Nå må regjeringer sette handlinger bak disse ordene for å realisere enkle og effektive tiltak. Mennesker, jobber, bedrifter og økonomier regner med reell fremgang," sa Walsh.

IATAs visjon for en sikker reetablering av global tilkobling er basert på fem nøkkelprinsipper:

  • Vaksiner skal være tilgjengelige for alle så raskt som mulig.
  • Vaksinerte reisende bør ikke møte noen reisebarrierer.
  • Testing skal gjøre det mulig for personer uten tilgang til vaksiner å reise uten karantene.
  • Antigentester er nøkkelen til kostnadseffektive og praktiske testregimer.
  • Regjeringer bør betale for testing, så det blir ikke en økonomisk barriere for å reise.
Utskriftsvennlig, PDF og e-post

Om forfatteren

Harry Johnson

Harry Johnson har vært oppdragsredaktør for eTurboNews i nesten 20 år. Han bor i Honolulu, Hawaii, og er opprinnelig fra Europa. Han liker å skrive og dekke nyhetene.

Legg igjen en kommentar