Medivest feirer 25 år i virksomheten

ny medivest logo
ny medivest logo

En grunnlegger av MSP Compliance Industry feirer med et nytt utseende og samme kvalitetstjeneste

ny medivest logo | eTurboNews | eTN

Medivest Benefit Advisors, Inc. (“Medivest”), en leder innen Medicare Secondary Payer (MSP) -tjenester og bosettingsplanlegging, kunngjør stolt sitt 25. år i virksomhet. For å feire denne milepælen debuterer Medivest i dag med en ny firmalogo og et nettsted.

Medivests nye logo har en mer imponerende og moderne design. Det nye nettstedet har enkle å navigere på sider, et utvidet ressursbibliotek og sitter på en raskere server for å gi en bedre opplevelse for besøkende. "Logoen vår og nettstedet vårt har endret seg dramatisk for å bedre gjenspeile verdien vi gir medlemmene våre," sier Aaron Winnell, president i Medivest. "Oppfinnsomt, moderne og profesjonelt er begreper vi bruker for å beskrive vårt nye utseende, samt tjenesten vi har levert til våre kunder i tjuefem år."

Medivest ble grunnlagt i 1996 i Santa Barbara, CA, med fokus på å gi tankene til skadde ofre gjennom profesjonell administrasjon tjenester av deres fremtidige medisinske krav, etter oppgjør. MSP Compliance-tjenester ble et ekstra fokus og var det første selskapet som administrerte en Medicare Set-Aside-ordning gjennom Centers for Medicare & Medicaid Services (CMS). "For XNUMX år siden så vi en mulighet," sier administrerende direktør Doug Brand. “På det tidspunktet var MSP-overholdelse noe av et mysterium for selv de mest erfarne advokatene. 'Har Medicares interesser blitt behandlet i dette oppgjøret? Må det til og med vurderes? ' Spørsmål som disse var vanlige. Vi fant en måte å svare på dem og å hjelpe kundene våre med å beskytte sine kunder. ”

Etter hvert som årene utviklet seg, begynte Medivest å tilby tilleggstjenester som gir støtte til bosettingsfester i alle stadier av forliksprosessen som inkluderer en medisinsk komponent, inkludert Medicare Set-Aside Allocation Reports, Trust Advisory Services, og sist Lienoppløsning Tjenester. Siden da har Medivest vokst fra en håndfull ansatte som jobber på ett kontor til nesten 50 ansatte med hovedkontor i Santa Barbara, CA, et administrasjonskontor i Oviedo, FL, og flere satellittkontorer over hele landet.

Om Medivest

Medivest er et nasjonalt selskap for medisinsk overvåkning (MSP) og leverandør av løsningsløsninger. Vårt fokus er å hjelpe alle som er involvert i oppgjøret av et arbeiders erstatningskrav eller personskade, forstår deres forpliktelse til å vurdere Medicares interesser i henhold til føderal lov. Vi tilbyr løsninger som bidrar til å redusere eksponeringen som følge av denne forpliktelsen. Medivest har levert sine tjenester siden 1996 og har utviklet et program med tjenester som kan tilpasses til alle bosetninger.

HVA SKAL TA BORT FRA DENNE ARTIKKELEN:

  • Siden den gang har Medivest vokst fra en håndfull ansatte som jobber på ett kontor til nesten 50 ansatte med hovedkontor i Santa Barbara, CA, et administrativt kontor i Oviedo, FL, og flere satellittkontorer over hele landet.
  • Den nye nettsiden har enkle å navigere på sider, et utvidet bibliotek med ressurser, og sitter på en raskere server for å levere en bedre opplevelse for besøkende.
  • Etter hvert som årene gikk, begynte Medivest å tilby tilleggstjenester som gir støtte til oppgjørsparter i alle stadier av oppgjørsprosessen, som inkluderer en medisinsk komponent, inkludert Medicare Set-Aside Allocation Reports, Trust Advisory Services, og sist Lien Resolution Services.

<

Om forfatteren

eTN administrerende redaktør

eTN Administrerende oppdragsredaktør.

Del til...